Банер
БанерNormal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

 

За віднайденими архівними матеріалами історія товариства починається з 1917 року коли було засновано «Фабрику канцелярських книг і конвертів» у формі товариства з обмеженою порукою і яке пізніше переіменовано в фабрику «Бібльос».

В повоєнні роки підприємство зазнавало ряд трансформацій і з 1991 року працює під назвою «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос»».

Сьогодні це приватне акціонерне товариство, яке на власних виробничих потужностях виготовляє широкий асортимент зошитів, записників, альбомів, футлярів, папок, планінгів, календарів та інших виробів, надає готельно-відпочинкові послуги в пансіонаті «Поліграфіст».

 

Місія колективу товариства : «Досвід минулих поколінь примножувати креативністю сучасності у паперово-білових виробах, іміджевих сувенірах-подарунках, доброзичливості і щирій українській гостинності на користь дітям і дорослим».

Товари з торговою маркою «Бібльос» допоможуть дітям добре навчатись, а дорослим записувати і зберігати важливу інформацію, ефективно планувати і організовувати свій час, зміцнювати авторитет свого бізнесу і засвідчувати вдячність бізнес-партнерам своїми іміджевими подарунками-сувернірами. Альбоми ТМ «Бібльос» допоможуть впорядкувати і зберегти колекції фотографій, марок, монет.

 

Колектив пансіонату «Поліграфіст» радо зустріне Вас на Чорноморському узбережжі в смт. Коблеве і доброзичливо з щирою українською гостинністю, забезпечить вашій дружній компанії комфортний відпочинок під лагідним південним сонечком та ніжними пестощами морських хвиль.

 

Ресторація «Бальова саля» запрошує львів’ян і гостей міста поринути в затишну атмосферу галицького колориту і зкуштувати кухарських смаколиків.

 

З щирою повагою і доброзичливістю колектив ПРАТ «Бібльос»